• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Actona Lenoška Slinky tmavě šedá




Actona Lenoška Slinky tmavě šedá
Skladem ✅

8 055 Kč

Actona Lenoška Slinky tmavě šedá
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Actona Lenoška Slinky tmavě šedá
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 8 055Kč

Krátký popis
Lenoška Slinky se hodí do moderních interiérů. Bude ideálním místem k odpočinku při čtení knihy nebo při relaxaci po náročném dni. Je potažena sametovou látkou příjemnou na dotek. Stojí na dvou kovových nohách, které jsou lakované...

Celý popis
  • Cena od: 8 055 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Actona Lenoška Slinky tmavě šedá



Na níže uvedených eshopech se prodává Actona Lenoška Slinky tmavě šedá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Actona Lenoška Slinky tmavě šedá v akci?


Actona Lenoška Slinky tmavě šedá
Actona Lenoška Slinky tmavě šedá

8 055 Kč




Produkt Actona Lenoška Slinky tmavě šedá z kategorie Lenošky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě houseland.cz za cenu 8 055 Kč.


Informace o Actona Lenoška Slinky tmavě šedá


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Lenošky

🧵 Výrobce

Actona

🛒 Obchod

houseland.cz

💰 Cena

8 055

🔘 EAN

5713941050823

Design

Moderní

Hloubka sedu

119 cm

Hmotnost

21 kg

Materiál

Tkanina

Materiál nohou

Kov


Často kladené otázky k Actona Lenoška Slinky tmavě šedá


❓ Kolik stojí Actona Lenoška Slinky tmavě šedá?

Produkt Actona Lenoška Slinky tmavě šedá můžete zakoupit již od 8 055Kč v eshopu houseland.cz


❓ Kde koupit Actona Lenoška Slinky tmavě šedá?

Produkt Actona Lenoška Slinky tmavě šedá si můžete zakoupit například v eshopu houseland.cz


❓ Je Actona Lenoška Slinky tmavě šedá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Actona Lenoška Slinky tmavě šedá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop houseland.cz


❓ Jaký je EAN kód Actona Lenoška Slinky tmavě šedá?

EAN kód pro výrobek Actona Lenoška Slinky tmavě šedá je: 5713941050823



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další lenošky. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další lenošky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší lenošky.

Dále pro Vás máme lenošky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky actona?


Od značky actona máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od actona.

Detailní informace a recenze Actona Lenoška Slinky tmavě šedá

Lenoška Slinky se hodí do moderních interiérů. Bude ideálním místem k odpočinku při čtení knihy nebo při relaxaci po náročném dni. Je potažena sametovou látkou příjemnou na dotek. Stojí na dvou kovových nohách, které jsou lakované černou barvou. Podívejte se i na další produkty ze série Slinky. Specifikace produktu: Horizontální prošívání Barva: tmavě šedá Materiál: tkanina/kov Rozměry: Šířka: 170 cm Hloubka: 60 cm Výška: 82 cm Výška opěradla: 82 cm Šířka sedu: 60 cm Hloubka sedu: 119 cm Výška sedu: 37 cm Hmotnost: 21 kg Nosnost: 110 kg

Parametry Actona Lenoška Slinky tmavě šedá


Design

Moderní

Hloubka sedu

119 cm

Hmotnost

21 kg

Materiál

Tkanina

Materiál nohou

Kov

Veškeré další parametry výrobku Actona Lenoška Slinky tmavě šedá naleznete například na webu designovynabytek.cz

Štítky pouktu Actona Lenoška Slinky tmavě šedá

Pro produkt Actona Lenoška Slinky tmavě šedá v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.