• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Globo 38999




Globo 38999
Skladem ✅

1 030 Kč

Globo 38999
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 1 030Kč

Krátký popis
Dekorativní svítidlo, LED pásek, IP21, 30 LED diod na metr, stmívatelné, dálkové ovládání, změna barev, fixace barvy, DxŠxV: 6600x10x3 včetně 150xRGB LED 0,14W 12V, 475lmPraktický světelný pás s délkou 660 cm ze série Cassandra se...

Celý popis
  • Cena od: 1 030 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Globo 38999



Na níže uvedených eshopech se prodává Globo 38999 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Globo 38999 v akci?


Globo 38999
Globo 38999

1 030 Kč




Produkt Globo 38999 z kategorie LED osvětlení si můžete zakoupit například v internetovém obchodě aulix.cz za cenu 1 030 Kč.


Informace o Globo 38999


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

LED osvětlení

🧵 Výrobce

GLOBO

🛒 Obchod

aulix.cz

💰 Cena

1 030

🔘 EAN

9007371287543

Výška v mm

3

Změna barev RGB

ano

Dálkové ovládání

ano

Stmívatelné

ano

Šířka v mm

10


Často kladené otázky k Globo 38999


❓ Kolik stojí Globo 38999?

Produkt Globo 38999 můžete zakoupit již od 1 030Kč v eshopu aulix.cz


❓ Kde koupit Globo 38999?

Produkt Globo 38999 si můžete zakoupit například v eshopu aulix.cz


❓ Je Globo 38999 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Globo 38999 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop aulix.cz


❓ Jaký je EAN kód Globo 38999?

EAN kód pro výrobek Globo 38999 je: 9007371287543



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další led osvětlení. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další led osvětlení podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší led osvětlení.

Dále pro Vás máme led osvětlení podle ceny


Hledáte další výrobky od značky globo?


Od značky globo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od globo.

Detailní informace a recenze Globo 38999

Dekorativní svítidlo, LED pásek, IP21, 30 LED diod na metr, stmívatelné, dálkové ovládání, změna barev, fixace barvy, DxŠxV: 6600x10x3 včetně 150xRGB LED 0,14W 12V, 475lmPraktický světelný pás s délkou 660 cm ze série Cassandra se vyznačuje barevným designem a flexibilitou. Díky vestavěnému stmívači si můžete sami určit intenzitu světla. S přiloženým dálkovým ovládáním můžete změnit barvu světla (červená, zelená, modrá) podle svých potřeb.

Parametry Globo 38999


Výška v mm

3

Změna barev RGB

ano

Dálkové ovládání

ano

Stmívatelné

ano

Šířka v mm

10

Veškeré další parametry výrobku Globo 38999 naleznete například na webu designovynabytek.cz

Štítky pouktu Globo 38999

Pro produkt Globo 38999 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.