• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Jídelní židle GERDA – samet, zelená




Jídelní židle GERDA – samet, zelená
Skladem ✅

2 369 Kč

Jídelní židle GERDA – samet, zelená
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Jídelní židle GERDA – samet, zelená
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 2 369Kč

Krátký popis
Jídelní židle GERDA dokonale zapadne do každého interiéru. Svým neobvyklým vzhledem osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka. Židle je čalouněna kvalitní látkou v zelené barvě. Eleganci židli dodává prošívání na opěradle....

Celý popis
  • Cena od: 2 369 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Jídelní židle GERDA – samet, zelená



Na níže uvedených eshopech se prodává Jídelní židle GERDA – samet, zelená a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Jídelní židle GERDA – samet, zelená v akci?


Jídelní židle GERDA – samet, zelená
Jídelní židle GERDA – samet, zelená

2 369 Kč



🆘 Poradíme vám jak vybrat nejlepší moderní židle


Nevíte si rady? Připravili jsme si pro vás tento článek, ve kterém naleznete informace, jak vybrat nejlepší moderní židle.


Jak vybrat moderní židle?
Jak vybrat moderní židle?



Produkt Jídelní židle GERDA – samet, zelená z kategorie Moderní židle si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kupzidle.cz za cenu 2 369 Kč.


Informace o Jídelní židle GERDA – samet, zelená


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Moderní židle

💰 Cena

2 369

🔘 EAN

2010001182788

Hmotnost

10.000g


Často kladené otázky k Jídelní židle GERDA – samet, zelená


❓ Kolik stojí Jídelní židle GERDA – samet, zelená?

Produkt Jídelní židle GERDA – samet, zelená můžete zakoupit již od 2 369Kč v eshopu Kupzidle.cz


❓ Kde koupit Jídelní židle GERDA – samet, zelená?

Produkt Jídelní židle GERDA – samet, zelená si můžete zakoupit například v eshopu Kupzidle.cz


❓ Je Jídelní židle GERDA – samet, zelená skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Jídelní židle GERDA – samet, zelená skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Kupzidle.cz


❓ Jaký je EAN kód Jídelní židle GERDA – samet, zelená?

EAN kód pro výrobek Jídelní židle GERDA – samet, zelená je: 2010001182788


Jaké jsou neprodávanější moderní židle?


Nejprodávanější moderní židle jsou obecně kancelářské židle. Kancelářské židle jsou navrženy tak, aby zajistily pohodlí a správnou ergonomii. Široká škála materiálů a funkcí umožňuje výběr židle, která vyhovuje konkrétním potřebám. Kancelářské židle se také liší ve velikosti, výšce a designu. Dalšími populárními moderními židlemi jsou křesla, křesla s otáčením a křesla se skládacími opěráky.
Moderní židle jsou konstruovány tak, aby poskytovaly pohodlí a správnou ergonomii. Existuje široká škála materiálů a funkcí, které umožňují výběr židle, která vyhovuje konkrétním potřebám. Kancelářské židle, křesla, křesla s otáčením a křesla se skládacími opěráky jsou nejprodávanějšími moderními židlemi. Shrnutí: Moderní židle jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a správnou ergonomii. Existuje široká škála materiálů a funkcí, které umožňují výběr židle, která vyhovuje konkrétním potřebám. Kancelářské židle, křesla, křesla s otáčením a křesla se skládacími opěráky jsou nejprodávanějšími moderními židlemi.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další moderní židle. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další moderní židle podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší moderní židle.

Dále pro Vás máme moderní židle podle ceny

Detailní informace a recenze Jídelní židle GERDA – samet, zelená

Jídelní židle GERDA dokonale zapadne do každého interiéru. Svým neobvyklým vzhledem osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka. Židle je čalouněna kvalitní látkou v zelené barvě. Eleganci židli dodává prošívání na opěradle. Jídelní židle GERDA dodá vaší kuchyni moderní nádech. Nosnost je 110 kg.  Rozměry:   - šířka 46 cm - hloubka 61 cm - výška 102 cm - výška sedu 51 cm Materiál: - sametová tkanina - ocel s práškovým nástřikem

Parametry Jídelní židle GERDA – samet, zelená


Hmotnost

10.000g

Veškeré další parametry výrobku Jídelní židle GERDA – samet, zelená naleznete například na webu 4home.cz

Štítky pouktu Jídelní židle GERDA – samet, zelená

Pro produkt Jídelní židle GERDA – samet, zelená v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.