• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá




Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá
Skladem ✅

615 Kč

Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 615Kč

Krátký popis
Nástěnná lampa Vaveyla nadchne svým zajímavým vzhledem, protože jde o designový kousek netradičně řešeného bodového světla. Poskytne dostatek osvětlení a vykouzlí příjemnou atmosféru. Lampa je vyrobená z kvalitního kovu v měděné...

Celý popis
  • Cena od: 615 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá



Na níže uvedených eshopech se prodává Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá v akci?


Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá
Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá

615 Kč




Produkt Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá z kategorie Nástěnná svítidla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě houseland.cz za cenu 615 Kč.


Informace o Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Nástěnná svítidla

🧵 Výrobce

Opviq

🛒 Obchod

houseland.cz

💰 Cena

615

🔘 EAN

8681875555356

Série

VAVEYLA

Barva světla

Definovaná žárovkou

Design

Industriální, Minimalistický

Energetická třída

A - G

Materiál stínidla

Bez stínidla


Často kladené otázky k Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá


❓ Kolik stojí Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá?

Produkt Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá můžete zakoupit již od 615Kč v eshopu houseland.cz


❓ Kde koupit Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá?

Produkt Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá si můžete zakoupit například v eshopu houseland.cz


❓ Je Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop houseland.cz


❓ Jaký je EAN kód Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá?

EAN kód pro výrobek Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá je: 8681875555356



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další nástěnná svítidla. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další nástěnná svítidla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší nástěnná svítidla.

Dále pro Vás máme nástěnná svítidla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky opviq?


Od značky opviq máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od opviq.

Detailní informace a recenze Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá

Nástěnná lampa Vaveyla nadchne svým zajímavým vzhledem, protože jde o designový kousek netradičně řešeného bodového světla. Poskytne dostatek osvětlení a vykouzlí příjemnou atmosféru. Lampa je vyrobená z kvalitního kovu v měděné barvě. Krásně vyplní interiér každého obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Vaveyla disponuje tradičním závitem E27 s maximálním příkonem žárovky 40 W. Specifikace produktu: Zajímavý design Krytí IP20 Žárovka není součástí balení

Parametry Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá


Série

VAVEYLA

Barva světla

Definovaná žárovkou

Design

Industriální, Minimalistický

Energetická třída

A - G

Materiál stínidla

Bez stínidla

Veškeré další parametry výrobku Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá naleznete například na webu massivo.cz

Štítky pouktu Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá

Pro produkt Opviq Nástěnná lampa Vaveyla zlatá v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.